czwartek, 29 września 2016

GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA CERAMIKI PARADYŻ

Ceramika Paradyż to nasza lokalna firma, która ma ponad 27 lat doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.
Firma z polskim kapitałem, w której powstają produkty znajdujące uznanie klientów w Polsce i prawie 40 krajach świata. Na sukces firmy składa się wizja i odważne plany realizowane przez ponad 1700 pracowników zatrudnionych w dwóch przedsiębiorstwach tworzących Grupę Paradyż - Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o.
Firma jest otwarta na pomoc działającym lokalnie instytucjom i organizacjom. Stowarzyszenie "Pomagajmy Zwierzętom" miało okazję się o tym przekonać. Serdecznie dziękujemy Ceramice Paradyż za wspomożenie finansowe naszej działalności. Dzięki tej pomocy zakupiliśmy czytnik do chipów dla psów, dzięki któremu jesteśmy w stanie poszukać w dostępnych bazach ewentualnego właściciela znalezionego zwierzaka, gdyż coraz więcej osób czipuje swoje psy. Drugim ważnym zakupem , który by się nie zdarzył bez pomocy tej firmy to metalowa klatka pułapka na średnie i duże psy. Od dawna mamy problem z odławianiem dzikich psów, najczęściej suk. Odbieramy mioty a suki pozostają niezabezpieczone, bo środki chemiczne się  nie sprawdzają przy ich odławianiu. Aktualnie też mamy taką bardzo nieufną sukę pod opieką. Bardzo potrzebowaliśmy tej klatki. Mamy nadzieję, że teraz dzięki niej uda nam się uratować więcej bezdomnych zwierząt.
DZIĘKUJEMY!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.