niedziela, 26 czerwca 2016

W OPOCZNIE ODPOCZNIESZ

W sobotę 25 czerwca nad zalewem w Opocznie odbył się piknik profilaktyczny zatytułowany "W Opocznie odpoczniesz". Nie mogło tam zabraknąć Stowarzyszenia "Pomagajmy Zwierzętom" ze zwierzakami do adopcji. Ze względu na panujący upał, zwierzaki tylko na tablicy choć plany były inne.  Ale każdy sposób promowania bezdomnych zwierząt jest potrzebny. Tak bardzo ważne są adopcje!
Na pikniku towarzyszyły nam nasze młode wolontariuszki: Wiktoria, Kinga, Maja i Natalka, które przygotowały mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Były balony własnoręcznie opisane, konkursy, zgadywanki, puzzle, kolorowanki, farbki do malowania twarzy itp. Dziewczyny spisały się na medal. Serdecznie im za to dziękujemy. Wolontariat to bardzo dobry sposób na rozwijanie empatii i wrażliwości u młodych ludzi. Cieszymy się, że tych zainteresowanych jest coraz więcej.
Podsumowując - bardzo fajna impreza. Oby więcej takich w naszym mieście. Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Śliwce za uwzględnienie nas w piknikowych planach i pomoc w zorganizowaniu dla nas namiotu a  wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.