sobota, 30 kwietnia 2016

DONKA JUŻ W DOMU TYMCZASOWYM

Dziś znów odwiedziliśmy Starszego Pana i jego psy. Przekazaliśmy kolejne dary, wyprowadziliśmy Miska i podjęliśmy decyzję o zabraniu Donki. Mała zdziczała na łańcuchu i boi się ludzi. Sunia jest mała i śliczna. Wymaga jedynie kąpieli oraz nauki bycia z człowiekiem i chodzenia na smyczy. Suczka ma około 2 lat. Nie miała jak dotąd szczeniaków. Zostanie wysterylizowana.
Pożegnanie było pełne, odprowadziły ją do bramy nawet dwa dzikuski. Pan pogłaskał i chyba łezka mu się w oku zakręciła, zapytał czy już mamy dla niej dom. Wyjaśniliśmy, że nie mamy jeszcze stałego ale tymczasowy gdzie się nauczy kochać i nie bać człowieka. Pan nam pomachał na pożegnanie.
W nowym miejscu Donka zachowuje się bardzo nieśmiało. Poznała na razie tylko jednego rezydenta. Obwąchuje wszystkie kąty i obsikuje całe podwórko. Mamy nadzieję, że szybko się przyzwyczai. Szukamy także przyszłego potencjalnego właściciela dla suni. Osoby zainteresowane adopcją Donki prosimy o kontakt tel. 501 179 180 lub 669 681 577.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.