poniedziałek, 22 lutego 2016

NASZ DOM TYMCZASOWY

W naszym domu tymczasowym przebywa obecnie 6 psiaków, które przedstawiamy poniżej.Oprócz tej szóstki są jeszcze 3 psy – rezydenci.  Potrzebujemy karmy, ryżu i makaronów. Bardzo prosimy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny i popierają Nasze działania o pomoc. Jak Nam pomagać?
-wpłacając na nasze konto nawet drobne darowizny
-kupując karmę suchą oraz ryż i makaron, które po zgłoszeniu możemy od Was odebrać.
- pomagając w ogłaszaniu naszych podopiecznych , tych z domu tymczasowego i tych ze schroniska
Jeśli jesteś pełnoletnią osobą i masz czas to zapraszamy też do pomocy przy wyprowadzaniu na spacery schroniskowych psów.
Każda pomoc się liczy. WASZA POMOC TO NASZA MOC!
Przedstawiamy mieszkańców naszego domu tymczasowego:
MAJA– sunia znaleziona ze szczeniakami w Kraszkowie. Oszczeniła się w wykopanym dole blisko ruchliwej drogi. Wszystkie szczeniaki znalazły już dom, teraz czas na Maję! To średniej wielkości suka która jest wspaniałym towarzyszem i doskonale pilnuje posesji. W domu trzyma czystość i potrafi zostawać sama, doskonale dogaduje się z innymi psami. Jest wysterylizowana.SZEJLA – zabrana ze schroniska do którego została przywieziona przez właściciela wraz ze szczeniakami. Szejla nie mogła poradzić sobie z nową sytuacją, wpadła w depresję i przestała przyjmować pożywienie, przyplątało jej się zapalenie trzustki i ledwo z tego wyszła. W domu tymczasowym otoczona szczególną opieką odzyskała siły i teraz jest gotowa do adopcji.

ESKA – bezdomna sunia którą zabraliśmy wraz ze szczeniakami (cała czwórka ma już domy). z okolic zalewu w Opocznie.  Została tylko Eska, która ma za sobą nieudaną adopcję. Sunia bardzo przyzwyczaiła się do opiekunów w domu tymczasowym i nowy dom będzie musiał poświęcić sporo czasu żeby Eska pokochała nowych właścicieli, ale warto będzie bo sunia jest bardzo grzeczna i odwdzięczy się za okazaną miłość. Eska umie zachować czystość w domu, zostaje sama i nic nie niszczy. Jest wysterylizowana.LAKI – czyli szczęściarz trafił do naszego domu po tym jak został potrącony przez samochód i miał złamaną łapę co było powodem dla którego jego ,,pan’’ chciał go uśpić!!!! Teraz już wszystko jest zrośnięte i Laki to żywe srebro. Będzie małym pieskiem uwielbia zabawę i lgnie do człowieka.
PTYŚ – to najmłodszy stażem mieszkaniec naszego domu. Trafił do nas bo prawdopodobnie komuś się znudził i zapakował go do plastikowego worka worka. Pies się wydostał ale był skrajnie wyczerpany. Ptyś będzie raczej małej wielkości psem, do połowy łydki. Dogaduje się z innymi psami i jest bardzo przyjacielski dla człowieka, uwielbia głaskanie, wchodzi na kolana, tuli się jak dziecko.LENA –trafiła do nas z okolic Opoczna. Jest to kolejna sunia, która wróciła po nieudanej adopcji (podobno dusi kury). Lenka przebywając w naszym domu przeszła też operację stawu tylnej łapki ( troszkę kuleje) i wyciągania śrutu… To bardzo przyjacielska i ufna sunia, szybko aklimatyzuje się w nowym otoczeniu i pilnuje się swoich opiekunów. Trochę zadziorna do innych psów ale nie agresywna. Z wyglądu przypomina miniaturkę amstafa. Jest wstępnie zarezerwowana do adopcji.Zapraszamy do adopcji. Kontakt tel. 501 179 180 lub 669 681 577.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.