wtorek, 19 maja 2015

WASZA POMOC TO NASZA MOC

Wiele osób, które mają kontakt z naszą działalnością pyta jak mogą pomóc. Są różne sposoby pomocy. Można przekazywać środki pieniężne na naszą działalność, na nasze konto w Banku BPH: 
79 1060 0076 0000 3380 0012 7196. Z każdej wpłaconej złotówki skrupulatnie się rozliczymy. Można zostać naszym wolontariuszem: pomagać w dokarmianiu i dokumentacji fotograficznej bezdomnych zwierząt, w organizacji zbiórek, loterii, wystaw itp. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i być osobą rzetelną i odpowiedzialną, przejść pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną.
Bardzo potrzebujemy osób chętnych do prowadzenia domów tymczasowych. Jeżeli ktoś mógłby zaopiekować się zwierzakiem na miesiąc lub dwa to będziemy wdzięczni za kontakt. Pomożemy w jego utrzymaniu, potrzebujemy jedynie miejsca i chęci sprawowania opieki.
Jeżeli natomiast jesteście aktywnymi internautami, macie ukończone 16 lat, spędzacie w Internecie trochę czasu, jeśli chcielibyście zrobić coś pożytecznego nie wychodząc z domu to e-wolontariat jest propozycją współpracy dla Was. Potrzebujecie jedynie dostępu do internetu i podstawowych umiejętności korzystania z komputera. E-wolontariat jest bardzo ważnym i skutecznym narzędziem wsparcia w szukaniu domów dla naszych podopiecznych ze schroniska w Różannie i tych z ulicy. Polega m.in. na tworzeniu ogłoszeń dla szukających domów zwierząt lub na dodawaniu tych ogłoszeń na wybranych stronach pro zwierzęcych.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: 501 179 180, na e-maila: stowarzyszenie.pz@gmail.com,    i na facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomagajmy-Zwierzętom/668404763219079?ref=stream

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.