środa, 19 lipca 2017

POMAGANIE JEST FAJNE!

Sobota była bardzo ważnym dniem nie tylko dla psiaków ale też dla naszych wolontariuszy. W schronisku zjawiliśmy się w 9 osób, mężczyźni kończyli ,,plac zabaw’’ dla psiaków. Przypominamy, że jego budowa była możliwa dzięki panu ŁUKASZOWI WRZESZCZ https://www.facebook.com/Tartak-Wrzeszcz-1008237479258619/ , któremu serdecznie dziękujemy! W tym czasie dziewczyny wyczesywały psiaki. Na spacer wyszły wszystkie duże psy i suki, nasze staruszki, psy z izolatek i kilka małych psów i suczek. Niektóre co widać na fotkach już zaczynają się bawić na nowych urządzeniach ( co nas bardzo cieszy), inne na razie tylko z ciekawością się im przyglądają, jeszcze inne udają, że nic nowego nie widzą i najlepiej pobiegać za piłką lub poleżeć w baseniku. Wszystkie psy zostały wyczesane, niektórym trzeba było podciąć pazury. Dzięki tak dużej ilości wolontariuszy mogliśmy zrobić tak wiele dla naszych podopiecznych. W południe na zaproszenie pani AGNIESZKA BALTAZIAK i MARCIN ZIELIŃSKI (zabierali kiedyś z naszego schroniska czarnego labradora Nobiego) do schroniska przyjechał pan PIOTR RĘBOWSKI trener psów i behawiorysta. Pan Piotr po obserwacji naszych psiaków przeprowadził szkolenie dla naszych wolontariuszy oraz udzielił wiele cennych rad. Jak widać na kilku fotkach wykładu p.Piotra bardzo uważnie przysłuchiwało się też kila psiaków... Bardzo nas cieszy, że panu Piotrowi bardzo spodobał się nasz pomysł z ,,placem zabaw’’ – podpowiedział nam jeszcze kilka pomysłów, za co bardzo dziękujemy!
Wielkie, wielkie podziękowania dla Pani Agnieszki, Pana Marcina, Pana Piotra i Pana Naczelnika Stanisława Miązka za umożliwienie tego szkolenia na terenie schroniska.
Na koniec do schroniska przyjechały 4 młode osoby, które przywiozły karmę dla psiaków i zadeklarowały chęć wolontariatu. Super! Dzień nie mógł się lepiej zakończyć.
Jak sami widzicie POMAGANIE JEST FAJNE!!!!!
Zapraszamy do pomagania. Czekamy na WAS!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.