sobota, 6 maja 2017

SOBOTNIE SPACEROWANIE

Dziś odwiedziliśmy naszych podopiecznych w schronisku. I znowu pogoda piękna, psiaki spokojnie czekały na spacery. Na wybieg wyprowadziliśmy kilka boksów, psiaki jak zawsze dostały porcję głasków, wszystkie zostały wyczesane a niektórym zostały wycięte kołtuny. Na wybiegu psiaki biegały za piłką, bawiły się zabawkami, niektóre po prostu wylegiwały się i to nie tylko na trawie ale też w kałuży- Szczęściarz (pies z torów) upodobał sobie leżakowanie w wodzie...
Na spacer wyszedł też Bary duży ,,ciapowaty'' psiak który bardzo bał się smyczy, ale kiedy już ,,przełamał'' się na wybiegu wyładował nadmiar energii wybiegał się i już bez problemu wrócił na smyczy do boksu. Dużo czasu spędziliśmy też z naszymi ,,dzikusami'' , socjalizacja to bardzo ważny element naszych wizyt.
Jednak nawet cotygodniowe spacery, ogromne porcje głaskania i czesania nie są w stanie zastąpić psiakom prawdziwego domu!
DLATEGO PO RAZ KOLEJNY ZACHĘCAMY - ADOPTUJ NIE KUPUJ!!!!
Prosimy też o udostępnianie naszych psiaków, My wierzymy że każdy z nich ma gdzieś swojego pana...trzeba ich tylko ze sobą poznać.
POMAGANIE JEST FAJNE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.