środa, 5 kwietnia 2017

CHCESZ ZOSTAĆ WIRTUALNYM OPIEKUNEM?

Nasze psiaki w domu tymczasowym bardzo, bardzo potrzebują wsparcia. Fajnym sposobem na zorganizowanie im lepszego życia jest zostanie wirtualnym opiekunem. Można wybrać sobie jednego podopiecznego i zostać jego sponsorem, zakupić mu karmę, szelki, smycz czy obrożę na kleszcze. Można też wpłacać regularnie dowolną kwotę na jego utrzymanie z dopiskiem " wirtualny opiekun dla...". Można podjąć się trudu ogłaszania tego podopiecznego i szukania mu systematycznie odpowiedzialnego domu. Udostępnianie postów jest zwykle jednorazowe i nie dociera do wystarczającej liczby osób. Im więcej ogłoszeń tym większe szanse na adopcję. Można też umówić się, przyjechać i wyprowadzić na dłuższy spacer wybranego psiaka lub przyjeżdżać i wyprowadzać systematycznie. Każda pomoc na "wagę złota" :-)!
Przedstawiamy nasze psiaki:

1. Saba - cudna trzyletnia pitbulka, znaleziona pod Sitową, kocha ludzi ale nie toleruje innych zwierząt, w domu musi być od nich izolowana. Mimo licznych ogłoszeń nie ma zainteresowanych jej adopcją:


2. Eska - trzyletnia malutka ruda suczka znaleziona ze szczeniakami w Opocznie w okolicy zalewu, Maja 3 letnia szara wilkowata suczka znaleziona ze szczeniakami przy drodze w Kraszkowie oraz Diana piękna suczka miks owczarka i akity znaleziona w lesie. Wszystkie trzy nieadopcyjne. Eska kłapie ząbkami i gryzie nowych opiekunów, Maja przed nimi ucieka a Diana warczy, atakuje i wzbudza strach. Super trójca! 3. Kometa i jej cztery czteromiesięczne szczeniaki (suczki Suzi i Misti oraz pieski Riki i Roki) odebrane interwencyjnie w styczniu. Wciąż przebywają pod naszą opieką i pewnie jeszcze ze dwa miesiące potrwa zanim odbędzie się sprawa i sąd ustali ich status. Dopiero wtedy będą do adopcji. A maluchy rosną i mają apetyt! Też potrzebują dobrej jakościowo karmy. Dostają puszki Animonda i gotowany ryż z kurczakiem.4. Sonia i jej cztery szczeniaki, znaleziona na niezamieszkałej działce w Tomaszowie k. Żarnowa. Suczka ma szansę na domek ale na razie jest matką karmiącą bo maluchy mają niewiele ponad miesiąc. Sonia potrzebuje dobrej karmy a niestety nie je suchej. Dostaje puszki Animonda i gotowanego kurczaka z ryżem lub makaronem.5. Miśka to około 14 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Jako pierwsza pojawiła siw w naszym domu tymczasowym. Ma u nas dożywocie, przeszła taką traumę, że nawet nie próbowaliśmy szukać jej innego domu. Była tak dzika, że nie podchodziła do opiekunów przez dwa lata. Do dziś boi się dotyku, głaskania, czesania itp. Nie da sobie zrobić zdjęcia sama bo ucieka, musi być w towarzystwie innych psiaków.


Jeżeli nie systematycznie, to można pomóc jednorazowo i wpłacić chociaż 10 zł na nasze konto w Alior Bank 79 1060 0076 0000 3380 0012 7196. Dla nas to będzie ważna pomoc. Gdyby każda osoba, która otrzymała od nas pomoc wpłaciła nam chociaż 10 zł to nie mielibyśmy problemów z opłaceniem faktur za karmę dla naszych podopiecznych!
Prosimy o udostępnianie, Wasza Pomoc to Nasza Moc!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.