środa, 29 marca 2017

BEZDOMNE MALUSZKI Z BIAŁACZOWA URATOWANE

Pięć malutkich bezdomnych szczeniaków z Białaczowa odbyło wczoraj swoją pierwszą i bardzo ważną podróż do Sochaczewa, do tymczasowego domu dla szczeniaków "Judyta". Maluszki dzielnie zniosły podróż. Kołysanie samochodu spowodowało, że po pierwszych kilkunastu km psiego płaczu zasnęły. Na miejscu u Pani Małgosi zostały od razu odrobaczone i odpchlone a następnie nakarmione. Pałaszowały jedzonko z ogromnym apetytem. Gorące podziękowania dla Pani Małgosi za pomoc bezbronnym, bezdomnym maluszkom! U niej na pewno znajdą cudowne, ciepłe domki i mają szansę na normalne psie życie, nie przy budzie i nie na łańcuchu. Pani Małgosiu dziękujemy! My mamy wciąż pod opieką cztery szczeniaki Komety, którym szukamy domków i Emi z Żarnowa. Niestety cisza w sprawie ich adopcji. 
Serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny P. za pomoc w dotarciu do celu i pilotowanie po drodze. Zawsze co dwie pary oczu to nie jedna.
Osoby, które chciałyby dołożyć piątaka na transport maluszków prosimy o wpłaty na konto: 79 1060 0076 0000 3380 0012 7196. Wasza pomoc to nasza moc!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.