czwartek, 20 października 2016

SEMINARIUM Z "RÓŻALEM" W OPOCZNIE DLA ZWIERZĄT!


Marcin Różalski pseudonim Różal - urodzony w Płocku zawodowy kickbokser oraz zawodnik MMA (mieszane sztuki walki). Podczas kariery amatorskiej Marcin Różalski był wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski i Europy. W 2004 roku przeszedł na zawodowstwo wygrywając swoją pierwszą walkę na zawodowym ringu z Hiszpanem Damianem Garcią. W marcu 2007 roku zdobył zawodowe mistrzostwo świata federacji ISKA. Rok później wywalczył też zawodowe mistrzostwo świata WKA. Karierę zawodową w kickboksingu zakończył z bilansem 15 zwycięstw, 7 porażek i jednego remisu. Od 2011 roku Maciek Różalski startuje w zawodach organizacji KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Do 2016 roku stoczył 10 walk, sześć z nich wygrał (w tym zwycięstwo w walce z Mariuszem Pudzianowskim). Ale nie tylko sport jest pasją Marcina.
Marcin "Różal" Różalski jest ambasadorem fundacji AST (Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych) i TARA (Schronisko dla Koni). Podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim w jego programie, Marcin Różalski zgodził się być bitym przez Wojewódzkiego przez kilka sekund, w zamian za co dziennikarz wpłacił na obie ww. fundacje 100 tysięcy złotych.
"Różal" jest fanem tatuaży. Często powtarza, że nie spotkał nikogo, kto miałby więcej tatuaży od niego. Są one dla sportowca wyrazem buntu i chęci odizolowania się od świata.

Dzięki naszemu lokalnemu zawodnikowi MMA Panu Adrianowi, powstał pomysł na seminarium z Marcinem Różalskim w Opocznie. Dochód z tej imprezy będzie przeznaczony na bezdomne zwierzęta będące pod opieką Pana Marcina a część dla zwierzaków naszego stowarzyszenia. Na seminarium można zapisywać się do 30 listopada, liczba miejsc jest ograniczona - maksymalnie 50 osób.
Pieniądze zebrane z seminarium z Marcinem (Ròżalem) Różalskim - przeznaczone będą na karmę, leki i akcesoria dla bezdomnych zwierząt.
Cena seminarium to 30 złotych płatne do 30 listopada. Każdy kto przyjdzie na seminarium może zabrać ze sobą worek karmy dla psa czy kota, które zostaną przekazane miedzy innymi dla dla podopiecznych "Stowarzyszenia Pomagajmy Zwierzętom". Po treningu dla osób uczestniczących w seminarium autografy oraz sesja zdjęciowa z Marcinem. Miejsce seminarium może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach informacje będą umieszczane w wydarzeniu na facebooku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek, płeć, umiejętności czy przynależność klubową, jeśli tylko chcą poznać tego niezwykłego człowieka i pomóc nam pomagać.
Główny koordynator tego przedsięwzięcia to Pan Adrian Stępień, wszelkich informacji udziela pod nr  tel. 784567515 w godz. 18:00-22:00. Zapraszamy serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.