wtorek, 25 października 2016

SARA Z BIAŁACZOWA

Sara to 6-8 letnia suczka owczarka niemieckiego, którą spotkaliśmy na terenie Dworku Małachowskich w Białaczowie podczas ratowania szczeniaków z dziury w ziemi. Jej losy nie są do końca nam znane. Pracownicy ochrony, którzy tam pracują poinformowali nas, że suczka przybłąkała się tam 2 lata temu a oni ją tylko dokarmiają i szczepią. Sara jest bardzo przyjacielska i posłuszna. Przy bliższym przyjrzeniu się suni okazało się, że ma ogromnego guza przy listwie mlecznej. Ponieważ pracownicy twierdzili, że jest to bezdomny pies zwróciliśmy się o pomoc do Gminy Białaczów w sprawie operacji Sary. Tam powiedziano nam, iż pies nie jest bezdomny skoro jest karmiony i szczepiony i że gmina pańskich zwierząt finansować nie będzie. Koło się zamknęło.
Nie mogliśmy jej zostawić bez pomocy! Sara została zawieziona przez naszych wolontariuszy na badania. Wyniki badań pozwoliły na ustalenie terminu operacji Sary, która odbyła się dzisiaj. Przy okazji badań okazało się, że Sara prawdopodobnie była wysterylizowana, co oznacza, że miała właściciela. Chcielibyśmy to wyjaśnić. Może komuś dwa lata temu zaginęła taka sunia?Osoby, które znają losy Sary prosimy o kontakt tel. 501 179 180 lub 669 681 577. Zapewniamy anonimowość!
Sara będzie teraz pod naszą i weterynaryjną opieką gdyż istnieje niebezpieczeństwo przerzutów. Musimy ją obserwować. Musimy też zapłacić fakturę za jej leczenie i zapewnić dobrą karmę zwłaszcza w okresie rekonwalescencji. Bardzo prosimy o pomoc. To nie są małe kwoty. Jeśli ktoś chciałby wspomóc jej leczenie może wpłacić datek na Sarę na konto: BPH 79106000760000338000127196 z dopiskiem Sara z Białaczowa. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę! Wasza Pomoc to nasza Moc!
I na koniec trzymajcie kciuki za Sarę!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.