piątek, 14 października 2016

I PRZYJDZIE ZIMA...

Kochani przyjaciele zwierząt! U naszych podopiecznych z ulicy, psów i kotów zbliża się zima. Co kilka dni dostajemy zgłoszenia o bezdomnych porzuconych kotach czy psach. Niestety nie mamy już więcej miejsca w swoich domach tymczasowych na przygarnięcie kolejnych zwierząt. Schronisko też jest zapełnione , a my chcemy uratować przed zbliżającym sie mrozem te biedne stworzenia. Nasze stowarzyszenie pomaga tyle na ile może, jednak nie jesteśmy w stanie załatwić wszystkiego. Z każdych zbiórek na bieżąco kupujemy to co jest nam potrzebne w danym momencie. Na chwilę obecną potrzebujemy kilku bud dla kotów i psów. Może ktoś z Was ma niepotrzebną w dobrym stanie bądź mógłby zrobić jeżeli ma trochę desek. Każda pomoc się liczy. Można również wspomóc nas finansowo, wpłacając chociaż symboliczną kwotę z dopiskiem : Budka dla bezdomnych kotów, na konto - BPH 79 1060 0076 0000 3380 0012 7196.
Kontakt tel. 501179180 lub 510642142 E-mail: stowarzyszenie.pz@gmail.com

Prosimy również o udostępnianie, może ktoś z Waszych znajomych zechce pomóc naszym małym przyjaciołom! Będziemy stokrotnie wdzięczni😃
Na chwilę obecną dziękuję Kasi S. która również pomyślała o naszych podopiecznych z ulicy i sama zaproponowała pomoc w wykonaniu budki dla kotów, na którą czekamy z niecierpliwością!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.