poniedziałek, 18 lipca 2016

PORZUCONY ZAFIR

Zguba czy kolejna ofiara wakacji? Ten wesoły, energiczny, młodziutki piesek błąkał się kilka dni na ulicy Słonecznej w Opocznie. Biegał od podwórka do podwórka. Nasza wolontariuszka Kinga zainteresowała się tym biednym stworzeniem, które nakarmiła i napoiła. Piesek był tak głodny, że rzucał się na jedzenie.
Niestety z braku miejsc w naszych domach tymczasowych musiał trafić do schroniska. Biegał po ulicach szukając prawdopodobnie swojego właściciela, dobiegał do każdego przechodnia i nadjeżdżających samochodów. Nie chcieliśmy żeby stała mu się krzywda.
Zafir miał swój dom i ślad po obroży. Jest bardzo towarzyski, uwielbia się bawić i nie wykazuje żadnej agresji. Młody szczeniak, może miał być małym pieskiem a tu okazało się, że jednak rośnie... A może nie pasował do planów wakacyjnych rodziny? Więc lepiej się go pozbyć i wrzucić... Tak czy owak ofiara ludzkiej znieczulicy, bo nikt go nie szuka.
Osoby, które kojarzą pieska, może znają właściciela prosimy o kontakt z naszym stowarzyszeniem 501 179 180 lub 510 642 142. Jeśli nikt się nie zgłosi będziemy szukać Zafirowi nowego domu.
Serce nam pęka widząc co dzieje się w naszym mieście. Prawie codziennie nowy pies trafia do schroniska! Jesteśmy wspólnie za to odpowiedzialni. Dbamy o swoje psiaki ale to nie wystarczy, rozglądajmy się dookoła, interesujmy się losem innych sąsiedzkich psiaków. Mamy do tego prawo, bo te wyrzucone też są na naszym utrzymaniu, bo przecież z naszych podatków.

Szukamy właściciela pieska. Numer kontaktowy 609 056 385 lub 510 642142
Prosimy o udostępnianie zdjęć bo piesek jest dość charakterystyczny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.