sobota, 19 marca 2016

DIANA SZUKA DOMKU

Diana to 8-10 miesięczna suczka znaleziona w lesie przez pracującego tam człowieka. Miała na sobie obrożę ale nie ruszała się z tego miejsca, w którym ją znaleziono. Prawdopodobnie porzucona. Dwa tygodnie trwało oswajanie Diany i wreszcie udało się zabrać ją stamtąd. Trafiła do rodziny, która się nią zaopiekowała i postanowiła szukać jej domu. Niestety wzajemne relacje stawały się coraz bliższe zwłaszcza między nią a dziećmi a Diana nie mogła tam zostać na stałe więc trafiła do naszego domu tymczasowego.
Diana jest cudownym psem. Bardzo przywiązuje się do swojego opiekuna ale jest nieufna w stosunku do obcych. Ostrzegawczo warczy gdy ktoś na siłę chce się do niej zbliżyć. Nie jest strachliwa. Z ciekawością przygląda się temu co jest dla niej nowe. Lubi towarzystwo innych psów i suk. Ładnie się z nimi bawi. Lubi biegać luzem, reaguje na przywołanie ale radzi sobie też na smyczy. Zachowuje czystość w domu. Jednak większość czasu za dnia spędza na zewnątrz. Ma piękną puchatą sierść przypominającą sierść ras północnych. Ale mordkę ma owczarkowatą. Może być mieszanką owczarka niemieckiego z akitą amerykańską. Jest mądrą i piękną suczką średniej wielkości
. Wyjątkowy pies dla wyjątkowych ludzi. Do oddania tylko w dobre, odpowiedzialne ręce. Obowiązuje wizyta przed adopcyjna i zobowiązanie sterylizacji po pierwszej cieczce, której jeszcze nie miała. Nie wydajemy psów na łańcuch! Kontakt tel. w sprawie Diany 501 179 180.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.