piątek, 31 października 2014

OPERACJA USZATKA

Uszatek odbył dziś podróż swojego życia na operację, która gwarantuje mu samodzielne życie i sprawne poruszanie się. W czasie podróży był bardzo grzeczny zarówno w jedną i drugą stronę. Operacja była skomplikowana i trwała ok 1,5 godziny. Operowało go trzech chirurgów. Miednica i kość panewki są poskładane i połączone śrubami. Rany na skórze brzucha oczyszczone i zdezynfekowane. Maja być przemywane 3 razy dziennie. Uszatek czuje się dość dobrze. Musi brać antybiotyk. Za 10 dni musi pojechać na kontrolę i zdjęcie szwów a za 6 tygodni będzie miał zdjęte śruby. Jest bardzo dzielnym pieskiem. Po zakończeniu leczenia będziemy szukać mu cudownego domku bo wystarczająco dużo do tej pory w swoim życiu przeszedł. Wystarczy popatrzeć na dzisiejsze zdjęcie RTG wykonane w trakcie operacji:

Serdecznie dziękujemy lekarzom z lecznicy AMAVET w Krakowie operującym dziś naszego Uszatka za profesjonalizm i ogromne serce dla zwierząt. Szczególne podziękowania kierujemy do doktora Jerzego Bakowskiego, który dał Uszatkowi, bezdomnemu pieskowi z ulicy taką możliwość.
Serdecznie dziękujemy również wszystkim naszym znajomym i przyjaciołom zwierząt, którzy się przyczynili do zebrania w jeden dzień pieniędzy na tę operację. Jesteście kochani. Gdyby nie Wy nic by się nie udało zdziałać. Głęboko wierzymy, że z każdej podarowanej złotówki bardzo dużo pozytywnej energii do Was powróci. Bardzo dziękujemy panu doktorowi Grzegorzowi Brudnickiemu oraz pani Aleksandrze Lesiak za przeprowadzenie szerokich konsultacji medycznych, które doprowadziły nas ostatecznie do lecznicy AMAVET. Dziękujemy w imieniu Uszatka. Dzięki Wam Wszystkim piesek właśnie rozpoczyna nowe życie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.