piątek, 22 sierpnia 2014

ODWIEDZINY W SCHRONISKU

Dzisiejsza pogoda wyjątkowo sprzyjała naszym odwiedzinom w schronisku. Pieski nakarmione, rozleniwione słońcem, przywitały nas wesoło i spokojnie. Odwiedziliśmy wszystkie boksy poczynając od suczek, potem Jurand, duże i małe psy a na końcu pojedyncze boksy wewnętrzne. W boksach czyściutko w miskach świeża woda. A pracownik dziś na zmianie miał wyjątkowo pracowity dzień. Przyjazd lekarza weterynarii, szczepienia, przenosiny z kwarantanny i kilka odwiedzin w schronisku w tym dwie adopcje o których napiszemy oddzielne posty.
Jak zwykle porcja głaskania dla chętnych suczek, na zdjęciu: Tina z Palomą. Nie obyło się bez pogłaskania szorściaków: Vito i Sproketa. Biały Skay z błękitnymi oczyma też był zainteresowany. Radośnie witały nas także szczeniaki, które własnie opuściły kwarantannę.


Pozytywne nastawienie piesków zostało przez nas wykorzystane do wyprowadzenia Kesza na spacer. Był zachwycony, wybiegał się do cna, aż sam już chętnie wracał do schroniska. Zmęczony ale szczęśliwy. Już niedługo będzie spacerował systematycznie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.