niedziela, 11 maja 2014

POZDROWIENIA OD PSIAKÓW ZE SCHRONISKA

W schronisku wciąż czeka mnóstwo naszych podopiecznych na swój dom. Niektóre czekają naprawdę długo, dlatego przypomnimy kilkoro z nich. Na zdjęciu obok na pierwszym planie Pyskacz. Nikt nie pamięta skąd to imię, bo nie szczeka zawzięcie jak niektóre inne psy, zachowuje się raczej spokojnie. Z charakteru jest raczej zamknięty w sobie, lubi głaskanie ale się go nie domaga nachalnie jak większość schroniskowych psiaków. W boksie spokojny, nie wszczyna awantur choć napadnięty potrafi się obronić. Lubi ruch i przestrzeń, najszczęśliwszy byłby wolny na podwórku. Bardzo łagodny dla człowieka. Polecamy do adopcji.

Na zdjęciu po prawej Sproket. Pies w typie wyżła niemieckiego szorstkowłosego. Bardzo żywy, towarzyski, skacze, biega lubi ruch. Bardzo przyjacielski w stosunku do człowieka, od razu podchodzi i wita się. Uwielbia głaskanie, potrafi stanąć na dwóch łapach oparty o człowieka, żeby tylko go pogłaskać. Ma piękną sierść i ciekawe ubarwienie. Cudny pies, marnuje się w schronisku. Mamy nadzieję, że niedługo znajdzie dom.

Vito piękny pies szorstkowłosy. Jest mieszańcem ale wygląd ma bardzo szlachetny i reprezentacyjny. Jest młody, energiczny lubi ruch. Nie jest agresywny, nie wszczyna awantur w boksie. Bardzo przyjacielski w stosunku do człowieka, otwarty na kontakt, od razu podchodzi do głaskania. Super psiak na podwórko. Może być towarzyszem innych psów. Wspaniały przyjaciel dla człowieka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.