niedziela, 19 października 2014

SUCZKI W SCHRONISKUMila to suczka średniej wielkości. Jest spokojna, łagodna w stosunku do innych psów. W schronisku jako jedna z nielicznych nigdy nie szczeka. Gdy ktoś wchodzi do boksu to nie narzuca się, tylko czeka, aż ktoś do niej podejdzie. Wtedy macha ogonkiem i nadstawia łepek do drapania. Swe imię zawdzięcza temu że jest pogodna i miła w stosunku do każdego człowieka. Radośnie zmienia się na spacerze i ładnie chodzi na smyczy.Asta to spokojna suczka. Z ciekawością podchodzi do ogrodzenia boksu i przypatruje się odwiedzającym. Nie boi się ludzi. Nie jest zaczepna w stosunku do innych suczek.

Mimi to mała czarna suczka, w środku na zdjęciu. Przebywa w schronisku od szczeniaka. Cały ten czas w stosunku do ludzi zachowuje dystans.
Lora to nieśmiała i spokojna suczka. Jest pozytywnie nastawiona do człowieka. W boksie również nigdy nie wszczyna awantur.Spryciula mała czarna suczka trafiła we wrześniu do schroniska dzięki pomocy mieszkańców, którym udało się ją oswoić. Suczka trzy lata mieszkała dziko na polach i szczeniła się w wykopanych przez siebie norach. Stąd też jej imię. Na szczęście ten trudny czas ma już za sobą. Jest łagodna w stosunku do ludzi. Chętnie podchodzi do ogrodzenia żeby się przywitać. Potrzebuje kochających właścicieli bo na to w pełni zasłużyła.Ma nr 1329.


Greta ma około 2 lat. To bardzo przyjazna i ufna suczka. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Ma duże pokłady energii. Toleruje inne suczki w boksie. Świetnie sprawdziłaby się jako stróż na podwórku.
 Paloma to nieśmiała i zdystansowana suczka. Trzyma się raczej na uboczu. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Podchodzi do ogrodzenia zaciekawiona ale jest ostrożna. W schronisku jest od kilku lat. Nie pamięta jak to fajnie mieć dom. Może znajdzie się ktoś kto jej to przypomni?
 Lena to młoda suczka od szczeniaka wychowana w schronisku. Nie jest konfliktowa w boksie. Dla człowieka łagodna. 

Mercedes młoda roczna suczka, która od szczeniaka przebywa w schronisku. Bardzo radosna i pełna energii biega po wybiegu. Przyjazna dla ludzi, chętnie podchodzi do ogrodzenia i daje się głaskać. Dogaduje się z innymi sukami w boksie. Ma nr 1134.

 Karmelita to młoda suczka w typie owczarka niemieckiego tylko mniejsza. Od szczeniaka wychowuje się w schronisku. Bardzo energiczna i żywiołowa, dobrze dogaduje się z innymi suczkami w boksie. Bardzo łagodna dla człowieka, tęskni za swoim domkiem. Chętnie pobiegałaby na swoim podwórku.

 Fifi suczka po lewej, od szczeniaka przebywa w schronisku. Trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą kilka miesięcy temu. Siostrę adoptowano a Fifi została i wyrosła na średniej wielkości suczkę. Przyjazna człowiekowi, niekonfliktowa w boksie. Ma nr 1272.


Inka to młoda około roczna suczka średniej wielkości, która została adoptowana jako szczeniak ze schroniska. Niestety właścicielka suczki poważnie zachorowała i nie była w stanie się nią dalej zajmować więc suczka wróciła do schroniska. Inka to wesoła i bardzo żywiołowa suczka. Potrafi zachować czystość w domu. Ma jedynie problem z chodzeniem na smyczy bo energia ją rozpiera. Ma nr 1135.


Lisa to młoda suczka średniej wielkości. Otrzymała nr 1314. Jest przyjacielska i łagodna w stosunku do człowieka. Nie przejawia agresywnych zachowań w boksie.


Sabinka to mała sympatyczna suczka, która została przywieziona do schroniska z trzema szczeniakami. Jest bardzo nieśmiała w stosunku do człowieka. Ale po pewnym czasie nawiązuje dobry kontakt. Ma nr 1441.Kreta to około 4 letnia spokojna sunia. nie wiemy jak znalazła się w schronisku. To psiak który uwielbia ludzi. Potrafi grzecznie stać podczas zabiegów pielęgnacyjnych, całkiem nieźle chodzi na smyczy. Jej ulubione miejsce to kolana wolontariuszy. Kreta czeka na swojego człowieka. Zapraszamy do adopcji.Tara to około 2 letnia suczka, bardzo nieufna. Uczy się dopiero kontaktu z człowiekiem i chodzenia na smyczy. Jest malutka jeżeli się przyzwyczai do  bycia z człowiekiem to ma duże szanse na własny dom.Kropka to mała, wesoła, przyjacielska sunia, to ta z typu ,,wszędzie mnie pełno''. Ma wiele energii do wykorzystania ale skoro siedzi w boksie to przecież gdzieś musi tą energię wyładować. Sunia będzie doskonałym przyjacielem domu!


Iga to bardzo wesoła młoda sunia. Ma około 2 lat. Nie znamy jej historii ale wiemy że kocha ludzi, jak większość psów ze schroniska jest czasami zazdrosna. Na spacerach jest grzeczna i po chwili gonitw i szaleństwa wraca do wolontariuszy i czeka na porcję głaskania.
Nie znamy reakcji na koty.
 

Sendi ma nr 01


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.